INAHTA

 

 

International Network of Agencies for Health Technology Assessment (INAHTA) – tai tarptautinis sveikatos priežiūros technologijų vertinimus atliekančių institucijų tinklas. Tai nekomercinė organizacija, įkurta 1993 m. Šiuo metu INAHTA sudaro 52 institucijos iš 29 Europos, Amerikos, Azijos šalių ir Australijos. Visos institucijos yra ne pelno siekiančios įstaigos ir organizacijos, atsakingos už sveikatos priežiūros technologijų vertinimą savo šalyje. Plačiau apie sveikatos priežiūros technologijų vertinimą čia.

 

Pagrindinis INAHTA uždavinys - skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir keitimąsi tiksline informacija tarp sveikatos priežiūros technologijas vertinančių įstaigų. Kiekvienais metais organizuojami INAHTA narių suvažiavimai, kuriuose dalinamasi patirtimi, vykdomi trumpalaikiai mokymai (kursai), keliama kompetencija, sprendžiami metodologiniai ir kiti dalykiniai klausimai, susiję su vertinimų sritimi.

 

Pagrindinis INAHTA sekretoriatas įkurtas Vokietijoje. Tinklas bendradarbiauja su kitomis tarptautinėmis organizacijomis: WHO (Pasaulio sveikatos organizacija), HEN (Medicinos įrodymų tinklas), HTAi (Tarptautinis sveikatos priežiūros vertinimo tinklas), EuroScan (Tarptautinis tinklas apie naujausias sveikatos priežiūros technologijas), World Bank (Pasaulio Bankas).

 

Siekiant pasisemti kitų šalių patirties ir didinti kompetencijas sveikatos priežiūros technologijų vertinimo srityje, Akreditavimo tarnyba 2008 m. rudenį tapo oficialia INAHTA tinklo nare. Dalyvavimas šioje tarptautinėje veikloje suteikė galimybę bendrai ir integruotai kurti, koordinuoti, tobulinti sveikatos priežiūros technologijų vertinimo procesą, susipažinti su aktualiausiomis šios srities naujovėmis, plėsti žinias ir kompetencijas, vertinant sveikatos priežiūros technologijas Lietuvoje ir prisidedant prie sveikatos priežiūros kokybės, saugumo ir efektyvumo užtikrinimo.

 

Daugiau skaitykite www.inahta.org

 

Informacija atnaujinta 2021-11-29

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int