Naujas Tarnybos vadovas – Tadas Žentelis

 

     Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Tarnyba), naujas vadovas. Nuo lapkričio 1 d. jai vadovauti pradeda Tadas Žentelis. Jis pareigose keičia Norą Ribokienę, kurios kadencija vadovo poste baigėsi.

     Spalio 31 d. Tarnyboje lankosi sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, sveikatos apsaugos viceministrė D. Jankauskienė, ministro patarėjas T. Bagdonas ir naujai paskirtas direktorius T. Žentelis.

Ministras ir viceministrė padėkojo kadenciją baigusiai vadovei N. Ribokienei už jos indėlį plėtojant Tarnybą, organizuojant jos kasdieninį darbą bei viso gyvenimo pašventimą sveikatos apsaugos sistemai. N. Ribokienė visą savo profesinę karjerą dirbo sveikatos apsaugos sistemoje, užėmė vadovaujančias pareigas tiek įvairiose gydymo, tiek biudžetinėse įstaigose.

     Naujasis Tarnybos vadovas T. Žentelis yra sukaupęs kelių dešimčių metų patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose. Jis yra dirbęs įvairiose pareigose Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Valstybiniame turizmo departamente. Taip pat vadovavęs verslo rizikų vertinimo įmonei, dirbęs konsultantu įmonių valdymo ir teisinių paslaugų srityse. Pastaruoju metu jis ėjo vedėjo pareigas Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, kur buvo atsakingas už rinkos priežiūrą ir produktų saugos užtikrinimą. 

     T. Žentelis yra baigęs Mykolo Romerio universitetą. Čia jis yra įgijęs du magistro laipsnius –  teisės ir viešojo administravimo srityse. „Dėkoju ministrui už išreikštą pasitikėjimą. Ateinu su aiškia vizija ir matymu, kaip turi atrodyti pati Tarnyba ir jos darbas. Tai bus priežiūros institucija, kuri orientuota į pagalbą sveikatos priežiūros įstaigoms, specialistams ir pacientams. Šį tikslą įmanoma pasiekti tik suburiant kompetentingų ir įsitraukusių darbuotojų komandą, tad ne mažiau dėmesio skirsiu personalo klausimams“, – teigia naujasis vadovas.

Atranką į Tarnybos vadovus vykdė Valstybės tarnybos departamentas. Kandidatams buvo keliami išsilavinimo (ne žemesnis nei magistro laipsnis), vadovaujančios darbo patirties (ne mažiau nei treji metai), užsienio kalbų mokėjimo ir kiti reikalavimai. Iš viso konkurse dalyvavo 7 kandidatai.

     Du atrinktus kandidatus vertino Sveikatos apsaugos ministerijos sudaryta komisija. Naująjį vadovą įsakymu skiria sveikatos apsaugos ministras. Tarnybos vadovas paskirtas penkerių metų laikotarpiui. „Tarnybai keliami labai svarbūs uždaviniai – būti pacientų balsu ir užtikrinti gydymo įstaigų darbo kokybę. Iš naujojo vadovo tikiuosi, kad tai bus daroma vadovaujantis šiuolaikišku požiūriu – konsultuojant, bendradarbiaujant, laiku informuojant, plėtojant skaitmenines paslaugas. Ne mažiau svarbu didinti pasitikėjimą institucija tarp pacientų ir gydymo įstaigų, taip prisidedant prie pokyčių sveikatos apsaugos sektoriuje“, – sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

 

Informacija atnaujinta 2022-11-07

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int