Mokymai medicinos psichologams licencijavimo klausimais

 

       Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) kartu su Lietuvos psichologų sąjunga gegužės 31 d. organizuoja nuotolinius mokymus dėl medicinos psichologų licencijavimo.

       Akreditavimo tarnyba, siekdama, kad nuo šių metų gegužės 1 d. pasidėjęs asmens sveikatos priežiūros specialistų licencijavimo procesas būtų sklandus, aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis. Akreditavimo tarnyba nuotolinių susitikimų metu jau konsultavo ergoterapeutus, kineziterapeutus ir dietistus.

       Esame įsitikinę, kad toks komunikacijos modelis pasirodė esąs labai efektyvus ir veiksmingas, todėl gegužės 31 d. Akreditavimo tarnybos specialistai kartu su Lietuvos psichologų sąjunga organizuos nuotolinius mokymus medicinos psichologų licencijavimo klausimais.

       Taigi kviečiame visus suinteresuotus specialistus aktyviai dalyvauti susitikime. Atkreipiame dėmesį, kad  renginyje galės dalyvauti tik užsiregistravę Lietuvos psichologų sąjungos nariai.

Sklandesniam ir produktyvesniam susitikimui prašome registracijos formoje surašyti klausimus, į kuriuos susitikimo metu atsakys Akreditavimo tarnybos specialistai.

 

Anketa registracijai – https://bit.ly/3gOE1LB.

 

 

Informacija atnaujinta 2021-05-27

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int