Konsultacijos ir mokymai dėl dietistų licencijavimo

 

      Siekdama palengvinti iki šiol nelicencijuotų asmens sveikatos priežiūros specialistų pasiruošimą artėjančiam licencijavimo procesui, kuris prasidės nuo šių metų gegužės 1 d., Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) kartu su Klaipėdos valstybine kolegija organizuoja susitikimą-diskusiją, kurios metu dietistams bus suteikta kompetentinga ir savalaikė informacija prieš prasidedant licencijavimo procesui.

 

      Neseniai Akreditavimo tarnybos specialistai jau dalyvavo kartu su Lietuvos ergoterapeutų ir Lietuvos kineziterapeutų draugijomis nuotoliniuose susitikimuose, atsakydami į iškilusius klausimus dėl kineziterapeutų  ir ergoterapeutų licencijavimo. Toks komunikacijos ir bendradarbiavimo modelis pasirodė reikalingas ir efektyvus, todėl balandžio 20 d. organizuojamas Akreditavimo tarnybos  ir Klaipėdos valstybinės kolegijos specialistų susitikimas, skirtas padėti tinkamai pasirengti licencijavimo procesui iki šiol nelicencijuotiems asmens sveikatos priežiūros specialistams – dietistams.

 

      Licencijavimas specifinis ir tęstinis procesas, todėl tikimės, kad pasitelkiant gerąją patirtį bus galima efektyviau išspręsti visus probleminius klausimus. Mūsų tikslas pasiekti, kad artėjantis dietistų bei kitų iki šiol nelicencijuotų specialistų licencijavimas būtų sklandus bei laiku  ir tinkamai įgyvendintas.

 

      Taigi kviečiame visus suinteresuotus specialistus aktyviai dalyvauti susitikime dietistų licencijavimo klausimais.

Dėl dalyvavimo susitikime registracijos kreipkitės tiesiogiai į Klaipėdos valstybinę kolegiją https://www.kvk.lt/renginiai/susitikimas-del-dietistu-licenzijavimo/.

 

Informacija atnaujinta 2021-04-14

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int