Akreditavimo tarnybos darbuotoja apdovanota medaliu

 

       Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau − Akreditavimo tarnyba) valstybės tarnautoja Vilma Namavičiūtė apdovanota medaliu   „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“. Vilma Namavičiūtė nuo pirmųjų COVID-19 protrūkio dienų darbavosi mobiliuose punktuose.  

       Specialiai sukurtus medalius sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įteikė Santaros klinikų ir Santaros klinikų koordinuojamų ligoninių medikams, karščiavimo klinikų, laboratorijų, mobilių patikros punktų darbuotojams už sudėtingą darbą suvaldant koronaviruso (COVID-19) plitimą.

       Karantino metu nemaža dalis Akreditavimo tarnybos specialistų dirbo neskaičiuodami laiko, nevertindami užduočių kiekio ar sudėtingumo, stengėsi operatyviai spręsti iškilusias problemas. Jų profesionalumas ir atsidavimas darbui prisidėjo įveikiant pandemijos iššūkius. Vilma Namavičiūtė ne tik puikiai atliko savo tiesiogines pareigas, bet ir turėdama burnos higienistės licenciją papildomai pasisiūlė dirbti mobiliuose patikros punktuose, kur tuo metu labai stigo specialistų. Nei didelis darbo krūvis, nei infekcijos grėsmė nepaveikė jos entuziazmo bei noro visais įmanomais būdais prisidėti prie pandemijos suvaldymo.

       Ministro Aurelijaus Verygos sukurtas ir tiesiogiai Vilmai Namavičiūtei įteiktas medalis yra prasmingos veiklos įvertinimo simbolis. „Kiekvienos įstaigos vadovo stiprybė nemaža dalimi glūdi jo kolektyve, kuris kritinėse situacijose gali mobilizuotis ir parodyti geriausias savo savybes. Džiaugiuosi, kad turime tokių asmenybių, o ypač vertas pasididžiavimo specialistės Vilmos Namavičiūtės pilietiškas poelgis ir pasiaukojanti veikla, kuri buvo pastebėta ir įvertinta ministro“, − sako Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

Informacija atnaujinta 2020-07-15

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int