Akreditavimo tarnybos darbuotoja apdovanota medaliu

 

       Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiÅ«ros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau − Akreditavimo tarnyba) valstybės tarnautoja Vilma NamavičiÅ«tė apdovanota medaliu   „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“. Vilma NamavičiÅ«tė nuo pirmųjų COVID-19 protrÅ«kio dienų darbavosi mobiliuose punktuose.  

       Specialiai sukurtus medalius sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įteikė Santaros klinikų ir Santaros klinikų koordinuojamų ligoninių medikams, karšÄiavimo klinikų, laboratorijų, mobilių patikros punktų darbuotojams už sudėtingą darbą suvaldant koronaviruso (COVID-19) plitimą.

       Karantino metu nemaža dalis Akreditavimo tarnybos specialistų dirbo neskaičiuodami laiko, nevertindami užduočių kiekio ar sudėtingumo, stengėsi operatyviai spręsti iškilusias problemas. Jų profesionalumas ir atsidavimas darbui prisidėjo įveikiant pandemijos iššÅ«kius. Vilma NamavičiÅ«tė ne tik puikiai atliko savo tiesiogines pareigas, bet ir turėdama burnos higienistės licenciją papildomai pasisiÅ«lė dirbti mobiliuose patikros punktuose, kur tuo metu labai stigo specialistų. Nei didelis darbo krÅ«vis, nei infekcijos grėsmė nepaveikė jos entuziazmo bei noro visais įmanomais bÅ«dais prisidėti prie pandemijos suvaldymo.

       Ministro Aurelijaus Verygos sukurtas ir tiesiogiai Vilmai NamavičiÅ«tei įteiktas medalis yra prasmingos veiklos įvertinimo simbolis. „Kiekvienos įstaigos vadovo stiprybė nemaža dalimi glÅ«di jo kolektyve, kuris kritinėse situacijose gali mobilizuotis ir parodyti geriausias savo savybes. Džiaugiuosi, kad turime tokių asmenybių, o ypač vertas pasididžiavimo specialistės Vilmos NamavičiÅ«tės pilietiškas poelgis ir pasiaukojanti veikla, kuri buvo pastebėta ir įvertinta ministro“, − sako Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

Informacija atnaujinta 2020-07-15

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapaviciaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int