Padėkos

 

Labai norėčiau jums padėkoti už šį jūsų straipsnį „Būkite budrūs įsigydami brangias medicinos priemones“.

Dėka jūsų straipsnio man pavyko paaiškinti tėvams, kad juos bando apgauti sukčiai, prekiaujantys prietaisu „Laser Spectra-H“ už itin brangią kainą ir pristatantys šią prekę kavinėje.

Šį lazerį mano tėčiui reklamavo kaip medicininį prietaisą birželio 5d. 12-15 val. „Ad Astrum“ kavinėje, Gedimino pr. 33, Vilnius. Į šią prezentaciją parduodanti įmonė „Laugita“ prisikvietė mano tėtį pažadėję nemokamų dovanų. Pristatymą vedė Ramunė Lazdinienė, ir pristatymo metu buvo dar kažkokia pora, kurios vienas žmonių prisistatė kaip gydytojas, ir ant jo buvo pademonstruotas lazeris, kuris, kaip tas žmogus pasakė, per 10 min „išgydė“ rankos skausmą.

Įmonės „Laugita“ svetainė, kurioje visos prekės yra jų lazeris, o likusios 3 prekės - tos žadėtos dovanos.

Mūsų istorija galiausiai pasibaigė gerai ir pavyko atgauti visus pinigus, ir jūsų straipsnis labai pagelbėjo. Nors buvo keista, kad kai važiavome atgauti pinigų už atsisakytą pirkimą, mums nurodė važiuoti į „Eastcon“ patalpas (Žirmūnų g. 70), o ne įmonės „Laugita“ registruotu adresu (Girulių g. 5).

Ačiū, Elena Rumianceva 

2022-06-16


Gerbiama Irena, didžiulė padėka už tai, kad įsigilinote į mano situaciją ir sutrumpinote pažymos gavimo procesą, tai labai miela ir malonu.

With best regards,

Cyryl Mickiewicz/Paliakov

2022-05-18


Pirmiausiai norime pasakyti, kad per ilgametę darbo patirtį, kiek teko susidurti su įvairiomis komisijomis, teko nusivilti, todėl visada skeptiškai žiūrėjome į ikiteisminių ginčų nagrinėjimo komisijas. Visgi kartais klystame.   

Advokato Vygaudo Molio kontora nori padėkoti Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisijai ir jos nariams I. Drėgvienei, J. Sabalienei, D. Brogienei, R. Čekauskienei, Z. Juškienei, I. Skutkevičiūtei už tai, kad ši komisija neatmestinai, nepaviršutiniškai, ne „konvejerio principu“, o per kelis kartus, išsamiai, kaip savo pačių problema, kvalifikuotai išnagrinėjo ginčą dėl pacientei nesuteiktų odontologijos paslaugų. Norime šiai komisijai padėkoti, tarti didelį ačiū ir pabrėžti, kad į šią komisiją turėtų lygiuotis visos kitos Lietuvoje veikiančios komisijos. Ši komisija yra Lietuvos valstybės šviesulys, o žmonės, dirbantys joje, įgyvendinta Konstitucijoje įtvirtintą pareigą – tarnauti žmonėms.

Taip pat už puikiai atliktą darbą kartu dėkojame ir Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybai, kuri taip pat nepatingėjo rimtai pažvelgti į žmogų ištikusią problemą sveikatos apsaugos srityje.

Tikimės, jog tiek komisija, tiek tarnyba viešo posėdžio, pasitarimo ar susirinkimo metu bus paskatintos, o jų darbai bus įvertinti, taip motyvuojant ir toliau tobulėti bei išlikti šalia žmonių, šalia jų problemų.

Advokatas

Vygaudas Molis

2022-04-22


Esu dėkinga Ingai Lukšienei už žmogiškąją ir kaip specialisto  kantrybę, padedant man paruošti dokumentus įmonės akreditavimui.

Laima Bambalienė

MB Laba direktorė

2022-04-20


Dėkojame Jums visiems už geranorišką ir konstruktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą, sprendžiant Gydomojo masažo specialisto kvalifikacijos įteisinimo, siekiant skirtingų Valstybės institucijų teisės aktų dermės. Vienybė visur laimi! Tikimės ir ateityje tokio supratingumo.

Danutė Sinkevičienė

 Mokymosi visą gyvenimą departamento

Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė

2022-03-01


Nuoširdžiai norime padėkoti Jūsų vaduojamos įstaigos darbuotojai, Įstaigų vertinimo skyriaus vyr. specialistei Vilmai Žiedelienei už nuoširdų darbą, už pagalbą, už visas konsultacijas, už visus paaiškinimus, už žmogiškumą teikiant dokumentus licencijos patikslinimui. Kiekvieną kartą nuoširdžiai, nuosekliai, be jokių piktumų paaiškina, niekada neatsako pagalbos, nors ir kelis kartus skambiname tais pačiais klausimais.

Nuoširdžiai ačiū.                                                                                                                                        

UAB „Teragyda“ direktorė Jūratė Jackienė

2021-03-03


Iš visos širdies dėkojame vyriausiajai specialistei gerbiamai Indrei Žilinskienei už nuoširdų aptarnavimą.

Žiūrėdami iš verslo pozicijos, galime drąsiai pasakyti, kad Akreditavimo tarnyba turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais, kaip Indrė: puikus bendravimas, personalizuotas požiūris, įsigilinimas į kliento problemas, greitas atsakas ir visada aiškiai pateikta rašytinė bei žodinė informacija. Tai - labai profesionalu!

UAB ,,Viveo health” komanda

2021-02-19


Noriu nuoširdžiai padėkoti Akreditavimo tarnybos direktorei Norai Ribokienei  ir Jos komandai už konstruktyvų požiūrį bei bendradarbiavimą. 

Džiaugiuosi, kad, sutelkę pastangas, galime visi kartu dar labiau prisidėti prie Covid-19 pandemijos suvaldymo visame pasaulyje, o mūsų šalies vaidmuo čia tampa vis svarbesnis. Tai mus dar labiau įpareigoja tęsti ir plėsti veiklą. Dar kartą Jums ačiū už malonų pokalbį.

 Algimantas Markauskas

 Gamybos operacijų viceprezidentas

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius

2021-02-09


Kaip sveikatos sistemos dalyviai nuoširdžiai džiaugiamės visada profesionaliu ir operatyviu Tarnybos darbu.

Justina Januševičienė

2020-05-22


Naujosios Akmenės ligoninės vardu norime padėkoti Įstaigų vertinimo skyriaus vyr. specialistui Viliui Jakimavičiui už pagalbą konsultuojant ir malonų bendravimą. 

2020-02-12 


Mūsų įstaigos pasirengimas akreditavimui tapo iššūkiu ne tik VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro administracijai, bet ir visiems darbuotojams. Būta ir nerimo, ir prieštaravimų, ir blaškymosi, ir, žinoma, tam tikros įtampos. Nuoširdžiai dėkojame Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Įstaigų vertinimo skyriaus vedėjai Jolantai Sruogienei ir šio skyriaus vyriausiosioms specialistėms Audronei Nižauskienei ir Palmirai Morkūnienei už naudingus patarimus, konstruktyvią kritiką, profesionalias ir išsamias konsultacijas šeimos medicinos paslaugų teikimo organizavimo bei kokybės gerinimo klausimais. Šių specialisčių patarimai ne tik padėjo atkreipti dėmesį į kai kuriuos kasdieninius procesus, reikalaujančius pokyčių, teisingai sudėlioti akcentus, sprendžiant vieną ar kitą šeimos gydytojo paslaugų teikimo klausimą, bet ir sumažino su akreditavimo procesu susijusią įtampą.
Nuoširdžiai sveikiname artėjančių didžiųjų metų švenčių proga ir linkime sėkmės visuose darbuose ir sumanymuose.

VšĮ Kėdainių PSPC bendruomenės vardu
Direktorė Audronė Rimkevičienė


Nuoširdžiai dėkoju Specialistų licencijavimo, Įstaigų vertinimo bei Duomenų ir dokumentų valdymo skyriams už profesionaliai atliktą darbą konsultuojant įstaigos ir specialistų licencijavimo klausimais.

Sėkmės Jūsų nelengvame bei sudėtingame darbe, reikalaujančiame profesionalių žinių ir gebėjimo susieti įsakymus, įstatymus ir darbinę įstaigų ir medikų veiklą.

Pagarbiai, Danguolė Bortkevičienė


Nuoširdžiai dėkoju Indrei Markauskienei, vyr. specialistei, laikinai vykdančiai skyriaus vedėjo funkcijas, ir vyr. specialistei Jūratei Šimkūnienei už nuoširdų, žmogišką, profesionalų bendravimą, pagarbą klientui.

Gydytoja, docentė Irena Narkevičiūtė


Norime padėkoti, kad nelikote abejingi ir kreipėtės į Druskininkų ligoninę dėl licencijų užtikrinimo. Jauniems žmonėms smagu, kai valstybinės institucijos taip operatyviai reaguoja ir profesionaliai atlieka pareigas, tai yra vilties, kad ir Lietuvoje po truputį situacija gerėja, jog galima pasitikėti valdžios institucijomis. 

Druskininkų miesto bendruomenė


Norėtume padėkoti Vitui Grigaičiui, Medicinos priemonių priežiūros skyriaus vyriausiajam specialistui, už išsamias konsultacijas bei operatyvų medicinos priemonės registravimą. Esam labai patenkinti jo darbu. Patyrėme tikrai asmeninį dėmesį ir rūpestį. Džiaugiamės, kad tokie žmonės dirba Lietuvos valstybinėje institucijoje. Ačiū ir sėkmės darbuose.

UAB "Metras"


Jūsų tarnybos atliktu tyrimu ir surinkta informacija esu patenkintas ir naudodamasis proga noriu padėkoti už pusmetį trukusį ir kantrybės ir laiko pareikalavusį išsamų tyrimą.

Pagarbiai, Albinas Uikis


Dear Ramunė Vaitkevičienė, I‘m glad to thank you and your Institution for your contribution to the first International meeting among AGENAS and other European Health Agencies and bodies on “Patient Safety Monitoring: Health Quality and Safety in Europe”.

Your country’s and your contribution add a significant value in the discussion on Healthcare Quality and Safety, which we all regard as crucial for the development of Health system in Europe and the world: this meeting will strengthen our capacity to cooperate and share common standards on Quality monitoring as well as on clinical Risk management.

I believe that this is the right time to share views and have a deep confrontation on Quality and Safety; regulations and norms cannot differ from one country to another in Europe, while citizens travel and move, and need some level of harmonization. What we must significantly improve is our capability to discuss and deal with quality and patient safety together.

This is why you’ll all be invited again to a second meeting in one year, November 2019, to check strategies and perspectives for the European Agencies.

This is a hope and promise as well. AGENAS, in line with its institutional, will support again the organization of the next meeting, to keep the dialogue open.

I thank you again and look forward meeting you next year, for a rich and intense follow up, to share results we’ll make happen in our countries.

Francesco Bevere


Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą rengiant ir pristatant pranešimą „Asmens sveikatos priežiūros licencijavimas“ pedagoginių psichologinių tarnybų vadovams, o ypač už Jūsų specialistų profesionalius atsakymus į šių įstaigų darbuotojų klausimus.

SAM Motinos ir vaiko sveikatos skyriaus patarėja Anželika Balčiūnienė 


Lietuvos Respublikos Seimo savižudybių ir smurto prevencijos komisijos vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už operatyvų reagavimą ir atliktą neplaninį patikrinimą VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filiale. Tikiuosi sklandaus abipusio bendradarbiavimo ateityje, kuris padėtų stiprinti savižudybių ir smurto prevenciją Lietuvoje.

Komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas


Dėkoju už įvertinimą, kuris iš Jūsų mums labai svarbus ir reikšmingas. Pripažinsiu, jog pusmetis, kuomet intensyviai rengėmės akreditavimo procesui, nebuvo lengvas, tačiau labai naudingas, kadangi dar geriau identifikavome tobulintinas, rizikingas sritis, darbuotojų gebėjimą atlikti tam tikras užduotis. Tad akreditavimas buvo svarbus ne tik paslaugų kokybės ir pacientų saugos aspektu, tačiau ir identifikuojant vidinius įstaigos gebėjimus bei potencialą.

VšĮ Lazdynų poliklinikos direktorius Vismantas Matulas


Noriu pasidžiaugti ir padėkoti dar kartą už palaikymą ir pagalbą man siekiant vaikų alergologo licencijos, kurią gavau prieš keletą dienų. Smagu, kad sveikatos apsaugos sistemoje dar yra tokių žmonių kaip Jūs. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos. Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms.

Gydytoja Jolanta Sivickienė


Jau ne vieną kartą tenka bendrauti su Jūsų vadovaujamos institucijos darbuotojais. Teko bendrauti ir dėl licencijų išdavimo ir tikslinimo, dėl medicininės technikos ir t. t.
Niekada nėra pasitaikę, kad darbuotojas neprofesionaliai ir neatsakingai padėtų atsakyti į klausimą ar nenurodytų tikslių žingsnių, kaip tai turi būti atliekama. Labai džiaugiuosi ir dėkoju už jūsų vadovaujamo kolektyvo kompetencijas ir profesionalumą.

UAB „Grožio namai Aurum“ savininkė Zita Gudauskienė


Šių metų rugpjūtį į Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie SAM kreipėmės dėl veiklos, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, priskirtina ne sveikatinimo, o sveikatingumo kategorijai.
Tiek atvykus konsultacijos į VASPVT, tiek ir vėliau pateikta papildoma informacija elektroniniu paštu buvo tiksli ir vertinga, padėjusi išvengti galimų klaidų ir sutaupiusi daug energijos bei laiko. Negana to, labai maloniai nuteikė geranoriškas ir malonus bendravimas.
Labai malonu, kad SAM sistemoje dirba tokie puikūs specialistai. Tikiuosi, kad tokių yra dauguma.

UAB „Sveika šviesa“ direktorius Edvinas Butkus


Gerbiama p. Jolanta Sruogienė, nors Lietuvoje atgalinis ryšys nėra labai įprastas, norėtume Jums padėkoti už Jūsų pagalbą ir palaikymą. Bendravimo su Jumis dėka gavę profesionalias, operatyvias ir savalaikes konsultacijas, sugebėjome ne tik parengti kokybišką licencijavimo dokumentų komplektą, bet kartu daug sužinojome ir išvengiame galimų klaidų, kurios būtų uždelsusios mūsų įstaigos veiklos pradžią.
Labai vertiname Jūsų profesionalumą, gebėjimą įsiklausyti ir atliepti klientams susirūpinimą keliančius klausimus ir patarti, koks sprendimas tinkamiausias vienu ar kitu atveju.
Vertiname profesionalų ir aukštos kvalifikacijos Valstybinės akreditavimo tarnybos kolektyvą, kuris suteikia besisteigiančioms sveikatos priežiūros įstaigoms taip reikalingas žinias ir konsultacijas, o klientas, atėjęs į šią įstaigą, randa patarėją ir konsultantą.
Toks požiūris į sveikatos priežiūros įstaigas steigiančius klientus yra ne tik malonus ir sveikintinas, bet jis tiesiogiai prisideda prie to, jog Lietuvos pacientai gautų įvairesnes, kokybiškesnes ir konkurencija paremtas sveikatos priežiūros paslaugas.

UAB Inovatyvios psichikos sveikatos klinikos vardu

Informacija atnaujinta 2022-06-16

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Gyventojų priėmimas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int