Mokymai medicinos psichologams licencijavimo klausimais

 

       Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) kartu su Lietuvos psichologų sąjunga gegužės 31 d. organizuoja nuotolinius mokymus dėl medicinos psichologų licencijavimo.

       Akreditavimo tarnyba, siekdama, kad nuo šių metų gegužės 1 d. pasidėjęs asmens sveikatos priežiūros specialistų licencijavimo procesas būtų sklandus, aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis. Akreditavimo tarnyba nuotolinių susitikimų metu jau konsultavo ergoterapeutus, kineziterapeutus ir dietistus.

       Esame įsitikinę, kad toks komunikacijos modelis pasirodė esąs labai efektyvus ir veiksmingas, todėl gegužės 31 d. Akreditavimo tarnybos specialistai kartu su Lietuvos psichologų sąjunga organizuos nuotolinius mokymus medicinos psichologų licencijavimo klausimais.

       Taigi kviečiame visus suinteresuotus specialistus aktyviai dalyvauti susitikime. Atkreipiame dėmesį, kad  renginyje galės dalyvauti tik užsiregistravę Lietuvos psichologų sąjungos nariai.

Sklandesniam ir produktyvesniam susitikimui prašome registracijos formoje surašyti klausimus, į kuriuos susitikimo metu atsakys Akreditavimo tarnybos specialistai.

 

Anketa registracijai – https://bit.ly/3gOE1LB.

 

 

Page changed 2021-05-27

VASPVT

State Health Care Accreditation Agency

under the Ministry of Health

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (+370) 5 261 51 77,
Fax. (+370) 5 212 73 10,
E-mail: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Budgetary institution,
Date is compiled and saved on the Register of Legal Entities,
Code 191352247

Work time:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Lunch 12:00 - 12:45

Konsultacijos telefonu

Contacts

How to find us?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int